влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Промислова газова теплова гармата FUXTEC H30 з регулюванням температури (газовий обігрівач)
FUXTEC GH30 PRO – потужна теплова газова гармата для майстрів та промислових об’єктів. Завдяки компактному та ергономічному корпусу з порошковим покриттям, обігрівач забезпечує рівномірний розподіл тепла і безперебійну роботу у великих добре вентильованих приміщеннях.
Переваги:
Потужність 30 кВт для інтенсивного обігріву приміщень
Захист від перегріву і полум’я для безпечної експлуатації
Стійкий до механічних впливів корпус з металу
Комплектація:
- Газовий обігрівач FUXTEC GH30 PRO
- Інструкція користувача
Характеристики:
- Потужність: 30 кВт
- Витрата газу: 2,4 кг/год
- Вихід гарячого повітря: 1000 м³/год
- Напруга живлення: 230 В, 50 Гц
- Тиск газу: 1,5 бар
- Вага: 7.5 кг
та доставка:
Офіційна
Доставка по Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GH |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газова |
| Тип теплових гармат за портативністю | Стаціонарний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Продуктивність | 1000 куб.м/год |
| Теплова потужність | 30 кВт |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 шт. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики газових гармат | |
| Розпал пальника | П'єзорозпалювання |
| Витрата газу | 0.6 літр/хв |
| Робочий тиск газу | 1.5 бар |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Фотоелемент | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 450 мм |
| Вага | 7.5 кг |
- Ціна: 3 261,25 ₴






