
Портативна мобільна електростанція LOSKII 500Вт (зарядна станція)
Ця компактна портативна електростанція поєднує невеликі габарити з великою ємністю батареї — 236 Вт·год (64 000 мА·год). Вона оснащена чистим синусоїдальним інвертором змінного струму потужністю 500Вт і різноманітними виходами: постійного струму (DC), USB та Type-C, що дозволяє заряджати більшість електронних пристроїв як вдома, так і на вулиці.
Батарея та потужність:
-
Тип батареї: потрійна літій-іонна
-
Ємність: 236Wh / 14,8В / 16А·год (64 000 мА·год при 3,7В)
Вхідні характеристики:
-
Вхід постійного струму: 12–20В / 2А (макс. 5А)
Вихідні характеристики:
-
Змінний струм: 230В / 50Гц, потужність до 500Вт
-
Вихід DC: 4 порти по 12В / 10А (макс. 120Вт)
-
USB: 2 порти по 5В / 2А (10Вт)
-
Type-C: 100Вт, підтримка 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А
-
Автомобільний порт: 12В / 10А (макс. 120Вт)
Ця станція оптимально підходить для подорожей, кемпінгу або аварійного живлення, забезпечуючи надійне енергопостачання для ноутбуків, ламп, вентиляторів та інших пристроїв.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 64000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вхідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм | 10000 мА |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 5 |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 500 |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 165 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Особливості | Водонепроникний, Протиударний, З ліхтариком, Швидке заряджання батареї |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 3000 |
- Ціна: 13 274 ₴

