
Choetech 300W Портативна(зарядна станція) електростанція 295Wh
Ця портативна станція оснащена високоякісними літій-іонними акумуляторами, які забезпечують тривалий термін служби — більше 3000 циклів заряджання, що в 6 разів перевищує стандартні показники. Завдяки чистому синусоїдальному інвертору та системі управління батареєю (BMS), ваші пристрої та ви самі отримуєте надійний захист від короткого замикання, надлишкового струму та перегріву. Тепер у вас завжди під рукою стабільне джерело енергії для ноутбуків, телевізорів, ламп, вентиляторів та інших електроприладів.
Режими зарядки:
-
Від сонячних панелей
-
Від автомобільного прикурювача
-
Від мережі 220В
Технічні характеристики:
-
Тип: портативна електростанція
-
Ємність акумулятора: 295Вт·год
-
Акумулятор: літій-іонний
-
Термін служби батареї: понад 3000 циклів
-
Вихід змінного струму: 220–240 В, 50 Гц, потужність до 300 Вт
-
Автомобільний вихід: 12 В / 10 А (макс. 120 Вт)
-
USB-A вихід: 5 В/3 А, 9 В/2,5 А, 12 В/2 А (макс. 24 Вт)
-
USB-C вихід: 5 В/3 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/2,25 А (макс. 45 Вт)
-
Вихідна хвиля: чиста синусоїда
-
Вага в упаковці: 4,3 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | CHOETECH |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 76800 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | 28 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 5 |
| Кількість розеток | 3 |
| Максимальна потужність W | 300 |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 165 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 300 |
- Ціна: 5 099 ₴




