
Промисловий осушувач повітря HM-481 від Humberg - це пристрій, який забезпечує оптимальну вологість у великих приміщеннях. Завдяки продуктивності до 50 літрів на добу осушувач за короткий час ефективно видалить надлишок вологи з повітря, запобігаючи розвитку цвілі та грибків, а також дозволить швидше осушити, наприклад, затоплені приміщення, вологі підвали або стіни під час ремонту.
Пристрій оснащений інтелектуальною цифровою системою керування/гігрометром, яка автоматично визначає підвищений рівень вологості повітря та активує функцію осушення до досягнення цільового рівня вологості.
Осушувач виготовлений з високоякісних матеріалів і має низку зручностей, таких як великі самонесучі колеса, складна ручка та бічні ручки для перенесення, що полегшує транспортування та підходить навіть для найсуворіших умов.
Завдяки можливості використання осушувача в безперервному дренажному режимі, конденсат, що утворюється, можна відводити безпосередньо за межі пристрою, наприклад, у каналізацію. Крім того, функція ТАЙМЕР, розморожування, датчик повного баку і автоматичне відключення і відновлення роботи з пам'яттю налаштувань роблять осушувач Humberg практично необслуговуваним пристроєм, що істотно впливає на комфорт використання.
Характеристики товару:
- Потужність: 1200 Вт
- Циркуляція повітря: 400 м³/год
- Рекомендована площа приміщення (при висоті до 2.7 м): до 150 м²
- Продуктивність осушення (30°С, RH80%): 50 літрів на добу
- Бак для води: 6 л
- Діапазон контролю вологості повітря: RH20% до 80%
- Діапазон температури: від +5 до +35°C
- Холодоагент: R290
- Кількість холодоагенту: 270 г
- Ступінь захисту: IP22
- Повна довжина виробу: 37 см
- Повна ширина виробу: 43 см
- Повна висота виробу: 79 см
- Напруга живлення: 220-240В ~50 Гц
- Сила струму: 4 А
- Рівень звукового тиску (LPA): 57 дБ
- Довжина шнура живлення: 1,8 м
- Вага: 31 кг
Функції та режими роботи:
- 24-годинний таймер
- Режими роботи: нормальний і безперервний
- Гігростат – вимірювання та можливість встановлення очікуваних параметрів вологості повітря (від 20% до 80%)
- Гігрометр - вимірювач вмісту вологи в повітрі
- Зручні ручки та колеса для зручного переміщення
- Практичний тримач кабелю живлення
- Автоматичне розморожування
- Вимірювання кімнатної температури
- Функція захисту від переповнення резервуара для води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Humberg |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Продуктивність осушення | 50 л/добу |
| Потік повітря | 96 літр/сек |
| Рекомендований об'єм приміщення | 150 куб. м |
| Бак для конденсату | Так |
| Об'єм бака для конденсату | 6 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Таймер | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 2 |
| Можливість під'єднання шланга для відведення конденсату | Так |
| Регулювання вологості | Так |
| Максимальний час безперервної роботи | 24 годин |
| Функція пам'яті | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Компресор | роторний |
| Повітряний фільтр | Так |
| Індикатор заміни фільтра | Так |
| Вбудований гігростат | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ручка для перенесення | Так |
| Коліщата | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Відсік для шнура | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Робочі діапазони температури і вологості повітря | |
| Мінімальна температура | 5 град. |
| Максимальна температура | 35 град. |
| Мінімальна вологість | 20 % |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Вага | 31 кг |
- Ціна: 16 775 ₴



