влевовправо
-20%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільне полірування полірувальна машина POWER Plus ( 180мм / 2200Вт / 3000 об / хв )
Полірувальна машина POWER Plus виготовлена з високоякісних матеріалів та оснащена дуже ефективним двигуном потужністю 2200 Вт .
Кутальна полірувальна машина ідеальна для обробки матеріалів та важкодоступних місць.
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ ПРОДУКТУ:
- Торгова марка: POWER Plus
- Модель: Plus
- Напруга: 230 В
- Потужність: 2200 Вт
- Швидкість обертання: 500-3000 об/хв
- Діаметр полірувального кола : 180 мм.
- Довжина кабелю: 2 м
- Регулювання швидкості: Так
- Блокування перемикача: Так
- Вага: 3 кг
КОМПЛЕКТ СКЛАД:
- ПОЛІРУВАЛЬНА МАШИНА POWER Plus
- полірувальне коло
- Повсть для полірування
- Шестигранний ключ
- Оригінальна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 22.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 699 ₴





