влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична пилка PKE405-C4 - гарний помічник на дачі та будинки. Допоможе приготувати дрова, спиляти непотрібні гілки, підрізати матеріали для будівництва. Оснащена потужним надійним двигуном. При цьому не вимагає особливої підготовки до роботи: не потрібно постійно заливати паливо, немає проблем із запуском за будь-якої температури. Має зменшену вібрацію, немає запаху палива при роботі.
Переваги:
- Прогумована рукоятка для комфортної роботи
- Клавіша захисту від випадкового включення та щиток додаткової рукоятки для безпеки використання
- Автоматична система мастила ланцюга для тривалого терміну служби
- Автоматичний натягувач для швидкої заміни ланцюга
- Зменшена вібрація, відсутність запаху
Технічні характеристики:
Тип живлення - від мережі 220 вольтів 50 герц
Потужність - 1900 Вт
Кількість швидкостей - 1
Довжина шини - 35 см
Швидкість ланцюга без навантаження становить 800 м/хв
Швидкість різання - 12 м/с
Вага - 4.5 кг
— 12 місяців
Комплектація:
Електропила - 1 шт
Інструкція - 1 шт
Гарантійний талон - 1 шт
Переваги:
- Прогумована рукоятка для комфортної роботи
- Клавіша захисту від випадкового включення та щиток додаткової рукоятки для безпеки використання
- Автоматична система мастила ланцюга для тривалого терміну служби
- Автоматичний натягувач для швидкої заміни ланцюга
- Зменшена вібрація, відсутність запаху
Технічні характеристики:
Тип живлення - від мережі 220 вольтів 50 герц
Потужність - 1900 Вт
Кількість швидкостей - 1
Довжина шини - 35 см
Швидкість ланцюга без навантаження становить 800 м/хв
Швидкість різання - 12 м/с
Вага - 4.5 кг
— 12 місяців
Комплектація:
Електропила - 1 шт
Інструкція - 1 шт
Гарантійний талон - 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Кількість обертів | 800 об/хв |
| Швидкість обертання ланцюга | 12 м/сек |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
- Ціна: 1 385 ₴



