
Опис рейсмусового верстата JET JWP-12 Рейсмусовий верстат побутовий JET JWP-12 – це верстат для індивідуального використання, що дозволяє виконувати ряд деревообробних операцій. Верстати JET високопродуктивні та багатофункціональні. Завдяки потужним асинхронним електродвигунам верстати можуть працювати довгий час при максимальному навантаженні.
Рейсмусовий верстат побутовий JET JWP-12 – це переносний малогабаритний верстат (580 х 560 х 463 мм), що має невелику вагу – 27 кг, та здатний якісно стругати дерев'яну заготовку на задану товщину. Верстат оснащений двигуном 1,5 кВт, вихідна кількість обертів стругального валу (х/хід) становить 8500 об/хв (відповідно 18 тис. пропилів за хвилину). На валу встановлено два двосторонні ножі зі швидкорізальної сталі HSS, які завдяки високій швидкості обертання валу забезпечують якісну гладку поверхню заготовки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
повна висота заготовки, мм 153
Потужність, кВт 1,5
Напруга, 230
Тип двигуна Колекторний
Режим роботи Повторно короткочасний
Частота обертання стругального валу 8500 об/хв.
Діаметр стругального валу 48 мм
Розмір ножів (ДхШхТ) 319 х 18 х 3 мм
Кількість ножів 2
Швидкість подачі заготовки 7 м/хв.
повна ширина заготовки, мм 318
повна глибина стругання за один прохід 2,5 мм
в повній мірі допустима глибина стругання за один прохід по всій ширині 1,0 мм
Мінімальна довжина заготовки, мм 130
Довжина рейсмусового столу (з подовжувачами) 295 (690) мм
Діаметр витяжного штуцера, мм 100
Довжина, мм 580
Ширина, мм 560
Висота, мм 465
Маса, кг 27
Довжина в упаковці, см 64
Ширина в упаковці, см 37,5
Висота в упаковці, см 49
Маса в упаковці, кг 36,2
Комплектація:
Верстат - 1 шт
Інструкція - 1 шт
Гарантійний талон - 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Довжина заготівлі | 130 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Рейсмусовий |
| Кількість обертів холостого ходу | 8500 об/хв |
| Ширина заготовки | 318 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 27 кг |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна глибина стругання | 2.5 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
- Ціна: 10 029 ₴


