-20%Компресор повітряний ремінний TAGRED
TAGRED TA324B — це сучасний, технологічно вдосконалений компресор, виготовлений із якісних матеріалів. Його головні переваги — надійність, багатофункціональність, точність роботи та низькі витрати на експлуатацію. Агрегат підходить для широкого спектра завдань: від живлення потужних пневмоінструментів до фарбування, піскоструминної обробки та накачування шин.
Конструкція моделі була вдосконалена для досягнення вищої ергономіки, зменшення навантаження на оператора та ефективнішої роботи. Попри потужність, пристрій має низький рівень енергоспоживання, а завдяки компактності та легкій вазі його зручно транспортувати. У моделі передбачені: система автоматичного змащення, фільтрація повітря, редуктор тиску та транспортні колеса.
Переваги:
- Три потужні поршні
Забезпечують стабільну й інтенсивну роботу навіть під високим навантаженням.
2-в-1: водо-олійний сепаратор + редуктор тиску
Система ефективно відокремлює вологу й мастило з повітряного потоку, що дозволяє отримати чисте повітря для чутливих пневматичних інструментів.
- Велика турбіна
Сприяє потужному повітряному потоку та запобігає засміченню сторонніми частинками.
- Ергономічність конструкції
Компресор обладнаний великим манометром і редуктором тиску з інноваційною системою регулювання, що полегшує контроль параметрів. Зливний клапан забезпечує зручне видалення конденсату.
- Покращене охолодження
Завдяки широким ребрам радіатора компресор ефективно охолоджується, а збільшені сідла клапанів сприяють швидшому проходженню повітря.
- Мобільність
Наявність двох великих гумових коліс і двох поворотних роликів дозволяє зручно переміщати компресор у межах майстерні чи будмайданчика.
- Низьке енергоспоживання при високій продуктивності
Оптимізована система роботи дозволяє зберігати енергію без втрати потужності.
- Зручність у транспортуванні
Металева ручка з прогумованим покриттям забезпечує хват без ковзання.

Комплектація:
- Компресор TAGRED TA324B
- Повітряні фільтри
- Водо-олійний сепаратор з редуктором тиску
- Манометр
- Зливний клапан для видалення конденсату
- Два великі гумові колеса + два поворотних коліщата
- Інструкція з експлуатації
Характеристики:
- повний тиск: 10 бар
- Кількість циліндрів: 3
- Оберти двигуна: 2840 об/хв
- Потужність: 3800 Вт
- Напруга: 220 В / 1 фаза / 50 Гц
- Об’єм ресивера: 100 літрів
- Продуктивність: 420 л/хв
- Тип компресора: поршневий, масляний
- Система охолодження: повітряна
- Привід: ремінний
- Конструкція: мобільна, горизонтальне розташування ресивера
та доставка:
- Офіційна
- Швидка доставка по Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tagred |
| Країна виробник | Польща |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Опозитний(Горизонтальний) |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.42 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 1 МПа |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 47 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Рівень шуму | 87 дБ |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Вага | 70 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Регулювання тиску | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Висота | 1080 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 3800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 13 799 ₴








