влевовправо
-20%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільне полірування полірувальна машина BOSCH GPO 14 CE ( 180мм / 2000Вт / 3000 об / хв )
Технічні дані:
Номінальна потужність: 2000 Вт
Швидкість холостого ходу: 750-3000 хв-1
Діаметр гумової шліфувальної подушечки: 180 мм
Діаметр чашкової щітки: 100 мм
Діаметр шліфувальної кришки: 180 мм
Діаметр полірувальна губка: 160 мм
Діаметр поверхневої щітки: 175 мм
Вага: 2,5 кг
Електронна система
Constant Електронна система
Пряме охолодження
Система плавного пуску
Блокувальний перемикач Перевантажувальний вимикач
Зручна
полірувальна машина надає блиску
Зручна робота завдяки ергономічній ручці з м'якою ручкою
Компактний пристрій вагою всього 2,5 кг для більшого комфорту роботи
Потужний двигун 2000 Вт з плавним пуском для невтомної обробки великих площ
6-ступінчасте регулювання швидкості для адаптації робочих параметрів до типу оброблюваного матеріалу
Корпус редуктора покритий пластиком та захищений покращена ізоляція.
Спеціально розроблені повітрозабірники забезпечують оптимальне охолодження двигуна для продовження терміну служби двигуна.
D-подібна рукоятка для легкого регулювання положення рук у різних робочих положеннях.
Запобіжний перемикач Tri-Control для топового контролю при запуску машини.
Вимикайте вугільні щітки для топового захисту двигуна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 1 674 ₴


