
Гравер Шліфувальна машина пряма GEKO ( Гнучкий Вал / 330Вт / 10000-33000 об / хв / 218 шт )
Опис
Гравер GEKO набір 218шт + Гнучкий вал
Граверна машина GEKO – компактний багатофункціональний інструмент призначений для виконання великого ряду різних робіт.
Гравер оснащений витривалим 330 Вт електродвигуном з можливістю регулювання обертів в діапазоні від 10000 до 33000 об/хв.
GEKO у кейсі і комплектується великою кількістю різних пристроїв 218 одиниць.
Напруга - 230
Частота –ndash; 50 Гц
Потужність – 330 Вт
Кейс – ndash; є
Число оборотів – 10000-33000 об/хв
Діаметр патрона – Ø1,0-3,2 мм
Довжина кабелю 3 метри.
Комплектація:
- гравер
- набір приладдя
- пластиковий кейс
- інструкція
- гнучкий вал
-
Характеристики
Гравер GEKO набір 218шт + Гнучкий вал
Основні характеристики Гравер GEKO набір 218шт + Гнучкий вал
Бренд: GEKO
Особливості: електрична, з кейсом
Призначення інструменту: побутовий
Вага: 1.1
Вид живлення:&nsp; мережевий
Потужність:&nsp; 330
Кількість швидкостей: 1
Регулювання частоти обертання: натисканням кнопки пуску
Мінімальна кількість оборотів (холостий хід): 10000
повна кількість обертів (холостий перебіг): 33000
Регулювання частоти коливань: натисканням кнопки запуску
харчування
Напруга живлення: 220, 230
Напруга: 220
Технічні особливості:
Гнучкий вал, плавний запуск
додаткова інформація
Довжина мережевого кабелю: 3
: 12 міс.
Країна-виробник: Польща
Інші можливості
Захист від вібрації: віброгасна основна рукоятка
Захист від пилу: пасивний захист від пилу
Видалення пилу: без відведення пилу
Комплектація
Кількість пиляльних насадок: 218
Комплектація:
-гравер
- набір приладдя
- Пластиковий кейс
- інструкція
- гнучкий вал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 330 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 33000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 025 ₴









