
Бетонозмішувач Eberth
Чи для будівництва, чи для будівництва будинку, чи для майбутньої роботи в саду. Бетонозмішувач на 140 літрів дозволяє працювати швидко та якісно.
За допомогою бетонозмішувача Eberth ви можете змішувати будь-які будівельні матеріали, особливо бетонний розчин, стяжку та штукатурку. двигун потужністю 545 Вт забезпечує достатню потужність.
Міцна сталева рама з широкою опорною пластиною забезпечує надійну стійку. Для легкої зміни місця розташування бетонозмішувач має два фіксованих колеса.
Переваги бетонозмішувача Eberth:
- Кут барабана можна регулювати відповідно до будівельного матеріалу
- Підходить для малих і великих проектів
- Щоб ви могли краще транспортувати бетономішалку, пристрій має два транспортних колеса
- Завдяки невеликій вазі і компактним розмірам змішувач можна розмістити де завгодно
- Ножне гальмо і блокування нахилу барабана
- Має ущільнення барабана, що забезпечує герметичність
- Простий і швидкий монтаж і введення в експлуатацію
- Об'єм — 140 літрів
- Потужність двигуна — 545 ват
- Живлення від мережі —230В, 50Гц
- Об'єм — 0.26
- Діаметр отвору — 367 мм
- Обороти — 2800 об/хв
- Транспортувальні колеса — так
- Розмір коліс — 8" x 1,55"
- Вага — 53 кг
- — 12 місяців
Комплектація:
- Бетонозмішувач - 1 шт
- Колеса - 2 шт
- Набір монтажних аксесуарів - 1 комплект
- Інструкції користувача - 1 шт
- Гарантійний талон - 1 шт
Більше (Бетонозмішувачів) на нашому сайті:
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 53 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм бака бетономішалки | 140 л |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна | |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 545 Вт |
- Ціна: 6 786,25 ₴







