
Бетонозмішувач Scheppach MIX140L
Бетонозмішувач який призначений для замішування штукатурки та проведення різноманітних ремонтно-будівельних робіт.
Його барабан має максимальний об'єм 140 літрів і виготовлений з пресованого сталевого листа з додатково укріпленим дном, що запобігає скручуванню. Також, він оснащений чавунним кільцем та чавунною шестернею, що забезпечує тривале та безвідмовне використання.
У цьому бетонозмішувачі використовується ножне гальмо, а також він має фіксатор барабана в декількох положеннях. Ножний фіксатор нахилу барабана і блокувальний диск полегшує роботу. Крім того, він має гумовий ущільнювач барабана для герметичності.
Цей бетонозмішувач працює від однофазного двигуна з максимальною потужністю 540 Вт, і може привести в дію бочку об'ємом 140 літрів. Його низьке енергоспоживання та висока довговічність роблять його надійним інструментом для будівельних робіт.
Переваги бетонозмішувача Scheppach MIX140L:
- Суцільний барабан з пресованого сталевого листа з додатково укріпленим дном
- Чавунне кільце та чавунна шестерня
- Встановлення на міцних підшипниках
- Нахил на колесо з блокуючим диском
- Мобільність завдяки двом колесам
- Наявність ножного гальма і блокування нахилу барабана
- Ущільнення барабана для герметичності
- Простий і швидкий монтаж і введення в експлуатацію
- Об'єм — 140 літрів
- Потужність двигуна — 540 ват
- Об'єм — 0.27
- Живлення від мережі — 230В, 50Гц
- Діаметр отвору — 375 мм
- Обороти — 2760 об/хв
- Транспортувальні колеса — так
- Розмір коліс — 8" x 1,72"
- Вага — 52 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація:
- Бетонозмішувач - 1 шт
- Колеса - 2 шт
- Набір монтажних аксесуарів - 1 комплект
- Інструкції користувача - 1 шт
- Гарантійний талон - 1 шт
Більше (Бетонозмішувачів) на нашому сайті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Діаметр отвору барабана | 375 мм |
| Об'єм бака бетономішалки | 140 л |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Характеристики електродвигуна | |
| Кількість обертів двигуна | 2760 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 540 Вт |
- Ціна: 5 379 ₴



