влевовправо
-20%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фугувальний-рейсмусовий верстат Makita 2012NB
Потужна машина із двигуном 1500 Вт для підвищення продуктивності. Швидка заміна подвійних лез. Оптимізована система охолодження. Зручні 4 діагональні поперечні опори для найбільшої стійкості. Світлова індикація підключення до мережі. Великі стільниці для підтримки заготовок.
Переваги верстату:
- Компактний та легкий верстат для зручного транспортування
- Може застосовуватись для обробки великої кількості матеріалів
- Ролики з автоматичною подачею полегшують роботу
- Швидка заміна подвійних HSS лез
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Ширина стругання: 314 мм
Глибина стругання: 3 мм
Вихідна потужність: 1500 Вт
Макс. обороти холостого ходу: 8500 об/хв
Тип передачі: Ремінна
Кількість двигунів: 1 шт
Довжина кабелю: 2.5 м
Плавний запуск: Ні
: 1 рік
Потужна машина із двигуном 1500 Вт для підвищення продуктивності. Швидка заміна подвійних лез. Оптимізована система охолодження. Зручні 4 діагональні поперечні опори для найбільшої стійкості. Світлова індикація підключення до мережі. Великі стільниці для підтримки заготовок.
Переваги верстату:
- Компактний та легкий верстат для зручного транспортування
- Може застосовуватись для обробки великої кількості матеріалів
- Ролики з автоматичною подачею полегшують роботу
- Швидка заміна подвійних HSS лез
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Ширина стругання: 314 мм
Глибина стругання: 3 мм
Вихідна потужність: 1500 Вт
Макс. обороти холостого ходу: 8500 об/хв
Тип передачі: Ремінна
Кількість двигунів: 1 шт
Довжина кабелю: 2.5 м
Плавний запуск: Ні
: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Кількість обертів холостого ходу | 8500 об/хв |
| Ширина заготовки | 314 мм |
| Додаткові параметри | |
| Кількість ножів на валу верстата | 2 шт. |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
- Ціна: 9 879 ₴



