влевовправо
-20%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плиткоріз GUDE ( 2000Вт / 2950 об.хв / диск 180мм / кут різання 45 ° / можливість мокрого різання ) | плиткоріз для різання керамограніту
- Потужність двигуна: 2000 Вт
- Швидкість холостого ходу: 2950 хв-1
- Товщина різу (90°): 34 мм
- Товщина різу ( 45 °): 12 мм
- Лезо: 180 × 25,4 × 1,6 мм
- Розміри столу: 330 x 360 мм
- Вага: 9 кг
Асинхронний двигун потужністю 2,0 кВт, захисний вимикач, верстат 330 x 360 мм з двома вбудованими сантиметровими мірками, поздовжній упор, куточок, захист для леза, ємність для води. Верстат з плавним нахилом 0 ° - 45 ° з важільним фіксатором обраного положення (вертикальні/діагональні різи) Алмазний диск відрізу діаметром 180 мм з водяним охолодженням, стійка сталева рама для оперативного перенесення пристрою з місця на місце. , кераміки в домашніх майстернях, будинках (внутрішнє оздоблення) і т.д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gude |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Кут різу | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 11 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 395 мм |
| Ширина столу | 385 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 1 949 ₴





