влевовправо
-20%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина (болгарка) BOSCH GWS 2200 ( 230мм / 2200Вт / 6600 об / хв ) | болгарка 230мм
Кутова шліфувальна машина GWS 2200 Bosch Professional
• Висока абразивна ефективність
• Низький відсоток відмов
• Довший термін служби вугільних щіток
• Робота без утоми
До комплекту входить:
• Накидний ключ, 1607950061
• Затискний фланець (номер запчастини 2 605 703 014)
• Затискна гайка, 1 603 345 043
• Картонна коробка
• Кожух, 1 619 P15 622
• Додаткова ручка, 1602025030
Технічні дані:
| номінальна потужність | 2200 Вт |
| Швидкість без навантаження | 6500 хв-1 |
| різьблення шпинделя болгарки | M14 |
| Основна ручка | Пряма ручка |
| Про щити | 230 мм |
| Про гумову шліфувальну пластину | 180 мм |
| Коло чашкове шліфувальне | 140 мм |
| Розміри інструменту (ширина) | 110 мм |
| Розміри інструменту (довжина) | 475 мм |
| Розміри інструмента (висота) | 140 мм |
| Терези | 5,4 кг |
| перемикач | Захисний вимикач |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
- Ціна: 1 779 ₴




