влевовправо
-20%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина (болгарка) Makita GA9020R ( 230мм / 2200Вт / 6600 об / хв ) | болгарка 230мм
Кутова шліфувальна машина Makita 230 мм 2200 Вт+ кейс
Особливості продукту
- Плавний пуск із обмежувачем пускового струму
- Запатентоване зигзагоподібне епоксидне покриття ротора Zick-Zack захищає обмотки від піскоструминної обробки, дозволяючи електроінструменту працювати в строгих умовах.
- Лабіринтне кільце для захисту підшипника від шліфувального пилу
- Спечені шестерні для тривалішого терміну служби
- Зовнішні вугільні щітки
- Функція захисту від перезапуску запобігає випадковому запуску
Технічні дані
- Номінальна потужність 2200Вт
- RPM&холостий хід 6600 об/хв
- Діаметр диска 230 мм
- різьблення шпинделя М14
- Розміри (Д x Ш x В) 473 x 249 x 140 мм
- Waga (EPTA) 5,8 кг
Стандартна комплектація
- БІЧНА РУЧКА
- ЩИТА ДЛЯ ШЛІФУВАЛЬНОГО КРУГА 230мм
- МОНТАЖНИЙ ФЛАНЕЦЬ
- ГАЙКА ФЛАНЦЕВА
- КЛЮЧ КОНТРГАЙНИЙ&
- Кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 729 ₴

