влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина (болгарка) Makita GA5030R ( 125мм / 1200Вт / 2800-11000 об / хв ) | болгарка
Компактна та ергономічна форма
• Функція захисту від повторного запуску запобігає випадковому запуску
• Невеликий корпус редуктора
• Термостійкий двигун
• Збільшений кут нахилу ручки до 20
• Два кільця лабіринтного типу ущільнюють кулькові підшипники та повністю захищають редукторний механізм та двигун від пилу та бруду
• Блокування шпинделя для легкої заміни леза
Технічні характеристики:
• Номінальна потужність: 1200 Вт
• Швидкість обертання. Холостий хід: 11000 об/хв
• Діаметр диска: 125 мм
• Різьблення шпинделя: M14
• Розміри (Д x Ш x В): 266 x 128 x 103 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 979 ₴


