влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина (болгарка) BOSCH GWS 9-125 S Professional ( 125мм / 900Вт / 2800-11000 об / хв ) | болгарка
Потужність 900 Вт для складних завдань!
• Вища продуктивність шліфування/різання завдяки високому моменту, що крутить, і потужності 900 Вт
• топовий комфорт користувача у своєму класі завдяки ергономічному дизайну та розміру ручки, що оптимально підходить для руки
• Довгий термін служби навіть у важких умовах та під навантаженням завдяки міцній конструкції та довговічним компонентам
• Універсальність використання та можливість використання широкого діапазону насадок завдяки функції попереднього вибору швидкості
| Технічні дані | |
|---|---|
| номінальна потужність | 900 Вт |
| Швидкість без навантаження | 2800 - 11000 хв-1 |
| Вихідна потужність | 450 Вт |
| різьблення шпинделя болгарки | M14 |
| Про щити | 125 мм |
| Розміри інструменту (ширина) | 73 мм |
| Розміри інструменту (довжина) | 280 мм |
| Розміри інструмента (висота) | 100 мм |
| Терези | 1,9 кг |
| перемикач | Блокування перемикача |
| Рівень шуму | А-зважений рівень шуму електроінструменту зазвичай становить: дБ(А) рівень звукового тиску; рівень звукової потужності дБ(А). < font>Похибка вимірювання K= дБ. |
Комплект постачання:
• Ключ
• Щит
• Картонна коробка
• Додаткова ручка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 949 ₴



