влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережева дискова пилка CAT DX59
Відкрийте для себе з дисковою пилкою CAT! DX59 призначена для виконання будь-яких завдань. Вона оснащена потужним двигуном і надійним функціоналом, що дозволяє комфортно працювати з різними матеріалами.
- диск діаметром 185 см
- повний кут нахилу 45°
- швидкість до 5800 оборотів/хв
- повна глибина розпилення під кутом 90° — 65 мм
- повна глибина розпилення під кутом 45° — 45 мм
- сумісна з пилососом та напрямною шиною
- функція блокування шпинделя

Характеристики Циркулярна мережева пилка CAT DX59 185 мм
- Джерело живлення: Мережа
- Діаметр диска, мм: 185
- Глибина пропила під кутом 90 мм: 65
- Посадковий діаметр диска: 20 мм
- Вид: Ручна
- Блокування кнопки увімкнення
- Блокування шпинделя
- Підключення пилососу
- Регулювання глибини пропилу
- Потужність, Вт: 1500
- Глибина пропила під кутом 45 мм: 45
- Країна-виробник товару: Польща
- Довжина мережевого кабелю: 3 м
- Напруга: 220 В
- Частота холостого ходу: 5800 об/хв
- повна висота розрізу 90º: 65 мм
- повна висота розрізу 45º: 45 мм
Додаткові характеристики
- Прогумована рукоятка
- Основа зі сталі та алюмінієвий захист
- Адаптер для підключення пилососу
- Диск 185 мм
- Документація
- Ключ
- Напрямна
Внутрішній діаметр, мм:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5800 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Паралельний упор | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 1 199 ₴







