-20%Настільний свердлильний верстат BLACK ( 1600Вт / 3-16 мм / 5 швидкостей / + лещата ) | настільний вертикальний свердлильний верстат
Це незамінне обладнання в кожній майстерні. Дриль міцна та ергономічна, оптимально підходить для дому, будівництва та роботи в майстерні. Він призначений для свердління сталі і ;дерева. Його висока потужність і повністю регульована швидкість обертання, а також виняткова точність дозволяють дуже точно свердлити будь-який тип матеріалу.5-ступінчасте регулювання швидкості в діапазоні 600-2650 об/хв дозволяє оптимально підібрати точність свердління.
Дріль обладнана додатковим захистом від відкривання кришки під час роботи та додатковим захистом очей, що забезпечує високий комфорт роботи. Крім того, він має стійкий, міцний та регульований робочий стіл. та машинні лещата.
Виріб виготовлений із міцних та надійних матеріалів найвищої якості.
Особливості:
- Потужний двигун.
- Рім'яна передача.
- Електронний регулятор швидкості.
- Патрон на конус Морге.
Характеристики:
- Потужність: 1600 Вт
- Обертання: 580-2650 об/хв
- Кількість швидкостей: 5
- Розмір столу: 314 х 200
- повний діаметр свердла: 16 мм
- Діаметр патрона: 16 мм
- Напруга: 230 В
- Частота: 50 Гц
Комплектація:
- Захисне скло на патроні.
- Регулювальний столик.
- Тиск.
- Інструкція.
Швидкість обертання:
- 1 - 580-585
- 2 - 900-1040
- 3-1320-1510
- 4 - 1880-2150
- 5 - 2250-2650
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Споживана потужність | 1.6 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2600 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 3 279 ₴







