
Гравер Шліфувальна машина пряма Baltic ( Гнучкий Вал / 400Вт / 10000-32000 об / хв / 218 шт ) | гравер із гнучким валом
Гравер BDG400 призначений для виконання різних робіт, включаючи свердління, шліфування, гравіювання та інше; інструмент може використовувати різні насадки, які встановлюються у спеціальному затискному патроні.
Плавне регулювання обертів дозволяє працювати з різними типами матеріалів. Інструмент має правильне балансування за вагою, поверхня корпусу відрізняється ергономічною формою, завдяки чому інструмент добре лежить у руці.
Гравер оснащений системою швидкої зміни насадки та комплектується гнучким валом для роботи у важкодоступних місцях
Напруга мережі: 230 В
Частота: 50 Гц
Потужність: 400 Вт
Кількість обертів холостого ходу: 10000-32000 об/хв
Діаметр патрона: 1-3,2 мм
Особливості: пластиковий кейс ергономічний дизайн
Компактний та міцний корпус
Швидка та зручна заміна насадки
Комплект насадок та наявність гнучкого валу
Мікродвигун із достатньою потужністю
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baltic |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 025 ₴


