влевовправо
-20%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова теплова гармата GÜDE H25 професійний газовий обігрівач для гаражів, цехів і наметів
GÜDE H25 INOX – газовий обігрівач – потужний та ефективний інструмент для професійного та побутового використання. Завдяки прямому газовому нагріву та міцному корпусу пристрій забезпечує інтенсивне тепло та економне використання газу.
Переваги:
Потужність 25 кВт для швидкого прогріву приміщень
Надійна система запалювання п’єзо
Металевий корпус INOX для міцності та стійкості до корозії
Комплектація:
- Газовий обігрівач GÜDE H25 INOX
- Газовий шланг 1,5 м
- Посібник користувача
Характеристики:
- Потужність: 25 000 Вт
- Швидкість повітряного потоку: 300 м³/год
- Вага: 5,95 кг
- Живлення: 230 В
та доставка:
Офіційна
Швидка доставка по Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Güde |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газова |
| Тип теплових гармат за портативністю | Стаціонарний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Продуктивність | 300 куб.м/год |
| Теплова потужність | 25 кВт |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 шт. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики газових гармат | |
| Розпал пальника | П'єзорозпалювання |
| Витрата газу | 1.2 літр/хв |
| Робочий тиск газу | 0.7 бар |
| Додаткові характеристики | |
| Режим вентиляції | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 5.9 кг |
- Ціна: 2 629 ₴




