
Універсальна зарядна станція TRAVEL POWERBOX 1200W, 942Wh (електростанція)
Портативна електростанція TRAVEL POWERBOX 5TPBOX1200 — сучасне рішення для автономного живлення різноманітних пристроїв. Завдяки передовим технологіям вона здатна одночасно забезпечувати енергією до 9 електронних та медичних приладів. Пристрій є безпечним у використанні та екологічним, а підключення до сонячних панелей дозволяє отримувати чисту енергію практично у будь-якому місці.
Станція ідеально підходить як для домашнього використання, включно з аварійним живленням під час відключення електроенергії, так і для подорожей, кемпінгу, яхтових поїздок та інших активностей на вулиці. Модульна конструкція забезпечує високу ефективність роботи та зручність у використанні.
Пристрої, які можна живити за допомогою TRAVEL POWERBOX: телефони, планшети, ноутбуки, цифрові камери, дрони, телевізори, вентилятори, холодильники, освітлювальні прилади, медичне обладнання.
Технічні особливості:
- потужність: 1200 Вт;
- акумулятор ємністю: 942 Вт·год (300 000 мА·год);
- тип батареї: літій-іонний;
- термін служби: 3500–6000 циклів;
- робоча температура: від –20°C до +50°C;
- вага: 11 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 300000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вхідна напруга | 60 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 9 |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 1200 |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Висота | 235 мм |
| Вага | 11 кг |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Тип (версія) розеток | Універсальний |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 6000 |
- Ціна: 11 019 ₴




