
Портативна електростанція (зарядна станція) Xtorm потужністю 300 Вт
Надійне джерело енергії всюди, де б ви не були.
Завдяки Xtorm XP300U 300W ви можете брати свої улюблені пристрої з собою будь-куди — на кемпінг, у подорож або похід. Ця портативна електростанція оснащена розеткою змінного струму потужністю 300 Вт та має ємність 281 Вт·год, що дозволяє живити ноутбук, телевізор чи навіть невеликий холодильник протягом кількох годин. Для повної енергонезалежності пристрій можна підключити до сонячної панелі Xtorm.
Основні характеристики:
-
Тип: портативна електростанція
-
Ємність акумулятора: 281 Wh
-
Тип акумулятора: літій-іонний
-
Термін служби батареї: понад 3000 циклів заряджання
-
Вихід змінного струму: 220–240 В, 60 Гц, 300 Вт
-
Тип вихідної хвилі: чиста синусоїда
-
Вага в упаковці: 4 кг
Надійність та безпека.
Станція обладнана високоякісними літієвими елементами і сучасною системою BMS (Battery Management System), яка забезпечує повний захист від перевантаження, перезаряду, перенапруги, короткого замикання та глибокого розряду акумулятора.
Три способи заряджання:
-
Від сонячної панелі — для автономного живлення в будь-яких умовах
-
Від автомобільного прикурювача — під час подорожей
-
Від мережевої розетки — у домашніх умовах
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 78000 мА/год |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | 60 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 5 |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна потужність W | 500 |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 154 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 3000 |
- Ціна: 6 123 ₴



