
Осушувач повітря Lehmann GO-BI дозволить вам підтримувати оптимальну вологість повітря, не допускаючи його надмірного пересихання, завдяки здатності підтримувати потрібний рівень вологості. Висока вологість повітря може пошкодити такі будівельні матеріали, як дерево, штукатурка та метал. Осушувач повітря допомагає підтримувати належні умови вологості, що захищає матеріали від псування та корозії.
Потужність осушувача Lehmann GO-BI повітря становить до 50 літрів на день, тому він добре справляється з вологістю, забезпечуючи вам здорове та дружнє середовище у вашому житловому приміщенні або дозволяючи вам розпочати подальші будівельні роботи чи впоратися з кризовими ситуаціями. Вибравши надійний і перевірений апарат від польського виробника, ви гарантуєте собі професійне обладнання на довгі роки.
Характеристики товару:
- Потужність: 1000 Вт
- Циркуляція повітря: 380 м³/год
- Рекомендована площа приміщення (при висоті до 2.7 м): до 150 м²
- Продуктивність осушення (30°С, RH80%): 50 літрів на добу
- Бак для води: 7 л
- Діапазон контролю вологості повітря: RH10% до 80%
- Діапазон температури: від +5 до +35°C
- Холодоагент: R290
- Кількість холодоагенту: 290 г
- Ступінь захисту: IP22
- Повна довжина виробу: 37 см
- Повна ширина виробу: 43 см
- Повна висота виробу: 79 см
- Напруга живлення: 220-240В ~50 Гц
- Сила струму: 4 А
- Рівень звукового тиску (LPA): 57 дБ
- Довжина шнура живлення: 1,6 м
- Вага: 31 кг
Ключові переваги осушувача Lehmann GO-BI :
- Таймер для контролю часу роботи - Дозволяє точно встановити час роботи пристрою.
- Можливість встановлення очікуваного рівня вологості 10-80% - Дозволяє регулювати рівень вологості під індивідуальні потреби користувача.
- Налаштування швидкості вентилятора - допомагає налаштувати роботу пристрою відповідно до умов навколишнього середовища.
- Система захисту від переповнення резервуара для води - запобігає витокам і пошкодженням, викликаним надлишком води.
- Функція автоматичного розморожування пристрою - збільшує термін служби вашого пристрою, запобігаючи утворенню льоду.
- Колеса для зручного транспортування - Забезпечують зручне переміщення пристрою між кімнатами.
- РК-дисплей - забезпечує зрозумілий і простий у використанні інтерфейс і дозволяє постійно контролювати налаштування та робочі параметри.
- Транспортна ручка - допомагає швидко та безпечно переміщати пристрій.
- Вбудований контейнер для води - збирає конденсат під час роботи пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lehmann |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Продуктивність осушення | 50 л/добу |
| Потік повітря | 93 літр/сек |
| Рекомендований об'єм приміщення | 150 куб. м |
| Бак для конденсату | Так |
| Об'єм бака для конденсату | 7 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Таймер | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 2 |
| Можливість під'єднання шланга для відведення конденсату | Так |
| Регулювання вологості | Так |
| Максимальний час безперервної роботи | 24 годин |
| Функція пам'яті | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Компресор | роторний |
| Повітряний фільтр | Так |
| Індикатор заміни фільтра | Так |
| Вбудований гігростат | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ручка для перенесення | Так |
| Коліщата | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Відсік для шнура | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Робочі діапазони температури і вологості повітря | |
| Мінімальна температура | 5 град. |
| Максимальна температура | 35 град. |
| Мінімальна вологість | 10 % |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Вага | 31 кг |
- Ціна: 16 775 ₴









