
Теплові гармати серії Jet – це одне з «класичних» рішень у даній категорії обігрівачів: круглий ударо- та зносостійкий корпус, стійкі опори, монолітний нагрівальний елемент. Ідеальне поєднання ефективності та надійності.
Модельний ряд серії Jet дозволяє використовувати ці теплові гармати як у приміщеннях побутового призначення, так і вирішувати завдання з обігріву комерційних приміщень.
Усі моделі працюють у двох щаблях потужності:1500/3000 Вт.
Теплові гармати серії Jet призначені для повітряного обігріву виробничих, житлових та допоміжних приміщень, просушування предметів та поверхонь, що не виходять за рамки безпечного середовища. Прилади мають міцний протиударний корпус та комплектуються надійними трубчастими нагрівальними елементами (ТЕН). Виконання теплової гармати – переносне (з ручкою), робоче положення – встановлення на підлозі. Теплова гармата призначена для експлуатації в районах з помірним та холодним кліматом у приміщеннях з температурою від мінус 10°С до плюс 40°С та відносною вологістю повітря до 98% (при температурі плюс 25°С) в умовах, що виключають потрапляння на нього крапель, бризок, і навіть атмосферних опадів . 1.4 Теплова гармата розрахована на живлення від електромережі змінного струму частотою 50 Гц, номінальна напруга мережі 230 В (допустимі коливання напруги +/- 10%). Термостат!
Комплектація
Комплектність теплової гармати: - гармата 1 шт - посібник з експлуатації 1 екземпляр - гарантійний талон 1 екземпляр - упаковка 1 комплект
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга | 230 В |
| Площа обігрівання | 30 кв.м |
| Режим роботи | Нагрівання |
| Ток | 13 А |
| Електрична потужність | 3 кВт |
- Ціна: 1 190 ₴
