
Теплова гармата (тепловентилятор) Denzel DHC 3-150 96431 з керамічним нагрівачем споживає потужність 0,025, 1,5 або 3 кВт залежно від встановленого режиму та підходить для побутового та напівпрофесійного застосування. За її допомогою можна обігріти приміщення площею до 40 кв. м або дистанційно просушити поверхню після оздоблення (оштукатурені та пофарбовані стіни, стяжки). Також пристрій можна використовувати як вентилятор у спеку. Керамічний нагрівальний елемент не сушить повітря та не виділяє шкідливих речовин, тому тепловентилятор безпечний для людей та тварин.
Переваги:
Подвійна система захисту - біметалічний багаторазовий запобіжник відключає живлення при перегріві, а у разі його відмови спрацьовує одноразовий термодатчик.
Широкі можливості — Ви можете вибрати оптимальний режим: вентиляція без нагріву, тепле повітря або гаряче повітря.
Вбудований термостат – температура у приміщенні автоматично підтримується на заданому рівні.
Безпека – металеві грати на корпусі (спереду та ззаду) захищають користувача від випадкового дотику до нагрівального елементу.
Просте керування - при включенні теплової гармати загоряється світловий індикатор, а для перемикання режимів та встановлення температури служать два механічні тумблери.
Надійність та довговічність – корпус покритий термостійкою фарбою, що запобігає виникненню корозії.
Регулювання кута нахилу корпусу - потік нагрітого повітря можна направляти на конкретну область для ефективного просушування та обігріву.
Стійка конструкція - широка опора з 4 ніжками виключає перекидання тепловентилятора.
Зручне зберігання та транспортування - тепловентилятор важить 2,9 кг, а на корпусі передбачена ручка.
Гарантія 3 роки – висока якість теплової гармати підтверджена виробником.
Комплектація
Теплова гармата – 1 шт. Посібник з експлуатації – 1 шт. Упаковка – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DENZEL |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Споживана потужність | 3000 кВт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Стан | Нове |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагрівального елемента | Керамічний |
| Тип керування | Механічне |
- Ціна: 1 190 ₴
